Klasyfikacja Generalna 2013/2014 – turniej nr 8 (30.06.2014)

MCE NAZWISKO I I MIĘ Rank KLUB L.P. L.T.
1 Najman, Paweł 1800 UEK 41,5 8
Pietraszewski, Jarosław 2000 AGH 41,5 8
3 Janus, Przemysław 2098 AGH-WIMiR 41,5 6
4 Klekowski, Maciej 2401 UKS Hetman Częst. 41,0 4
5 Peszt, Marek 2000 Kraków 40,0 7
6 Grudzień, Kamil 1000 AGH 30,0 8
7 Jajte-Pachota, Jerzy 1912 Kraków 28,0 4
8 Dusza, Tomasz 1922 GKSz Kornuty Gorlice 26,5 4
9 Adamowicz, Katarzyna 2145 MLKSz Myślenice 25,0 5
10 Mucha, Krzysztof 1844 MLKSz Myślenice 25,0 5
11 Trębala, Michał 1606 PAN 24,0 6
12 Kudas, Damian 2085 MLKSz Myślenice 21,5 3
13 Zima, Teofil 1841 GKSz Kornuty Gorlice 21,5 3
14 Lach, Aleksandra 2162 Czarny Koń Olkusz 19,0 2
15 Krzyzanowski, Kamil 1889 KS Korona Kraków 18,5 3
16 Dobrzańska, Magdalena 1456 UEK 15,5 4
17 Kuziemko, Mateusz 1481 KSz Gambit Przeworsk 14,0 3
18 Kapusta, Paweł 1661 KMKSz Victoria Kielce 13,0 3
19 Obara, Zbigniew 1800 UEK 12,5 3
20 Wątorek, Marcin 2095 MLKSz Myślenice 12,5 2
21 Ślęczka, Bartosz 1915 MKS MOS Wieliczka 11,5 2
22 Widła, Piotr 2043 Bochnia 11,5 2
23 Janus, Jowita 1800 MKSz GRYF Dębica 11,0 3
24 Dobrzańska, Joanna 1597 KS Komunalni Sanok  11,0 2
25 Jabłońska, Sabina 1997 TKKF Drogowiec Krk 10,5 2
26 Czaja, Jacek 1885 LKSz GCKiP Czarna 10,0 2
27 Sygulska, Anna 1893 GKSz Hetman Pilzno 7,5 1
28 Zając, Mateusz 2052 MKS MOS Wieliczka 7,5 1
29 Ziaja, Krystian 1901 KKSz Urania Krosno 7,5 1
30 Bednarczyk, Damian 2040 MKS MOS Wieliczka 7,0 1
31 Zięborak, Łukasz 1800 Kraków 7,0 1
32 Paszewski, Mateusz 2177 UKS Hetman Częst. 6,5 1
33 Bogolubow, Mateusz 1800 Kraków 6,0 1
34 Cieszkowski, Łukasz 1000 UJ Kraków 6,0 1
35 Kostański, Marcin 1940 KKSz Urania Krosno 6,0 1
36 Majerski, Marcin 1400 Kraków 6,0 1
37 Płatek, Michał 1968 MLKSz Myślenice 6,0 1
38 Krzemień, Jurand 1800 UJ 5,5 1
39 Pytel, Piotr 1901 Czarny Koń Olkusz 5,5 1
40 Backi, Tomasz 1000 AGH-WGiG 5,0 2
41 Szaro, Wojciech 1800 Kraków 5,0 1
42 Garbowski, Michał 1600 Gryf Dębica 4,5 3
43 Gościniak, Maria 2090 TS Wisła Kraków 4,5 1
44 Kałuża, Mateusz 1517 UKS Hetman Częst. 4,5 1
45 Pukło, Tomasz 1302 TS Wisła Kraków 4,0 1
46 Skalik, Rafał 1342 UKS Hetman Częst. 3,0 1
47 Pilch, Anna 1800 KS Korona Kraków 2,0 1
48 Bat-Erdene, Belgunei 1000 AGH Kraków – GIG 1,0 1
49 Pukło, Łukasz 1000 Kraków 1,0 1

Klasyfikacja Generalna 2012/2013 – turniej nr 9 (17.06.2013)

Mce Imię i Nazwisko Rank Klub L.P. L.T.
1 Klekowski Maciej  2351 AGH-WMS 84,0 8
2 Janus Przemyslaw  2141 AGH-WIMiR 66,0 9
3 Kapusta Paweł  1662 AGH-WZ 49,0 9
4 Pietraszewski Jaroslaw  2000 AGH-WGGiOS 45,0 9
5 Jurek Bartlomiej  1934 AGH-WZ 45,0 7
6 Adamowicz Katarzyna  2107 PK 44,0 6
7 Mucha Krzysztof  1844 PK 43,0 8
8 Peszt Marek  2000 PK 42,0 7
9 Zajac Mateusz  1997 AGH-WEiP 42,0 5
10 Dusza Tomasz 1922 AGH-PiE 41,0 7
11 Jajte-Pachota Jerzy  1923 Krakow 40,5 6
12 Grudzien Kamil  1000 AGH-WGGiIS 39,0 9
13 Obara Zbigniew  1800 UEK 37,5 8
14 Najman Pawel  1800 UEK 37,0 7
15 Gbyl Andrzej  2225 AGH-WIMiR 33,0 4
16 Zieborak Łukasz 1800 Krakow 31,5 5
17 Krzyzanowski Kamil 1889 UEK 28,5 5
18 Trebala Michal  1631 UJ-PAN 25,5 6
19 Dobrzanska Joanna  1561 UJ 23,5 5
20 Sleczka Bartosz  1920 Wieliczka 22,5 4
21 Kowalewski Wladyslaw  1737 Kraków 21,5 4
22 Gola Karol  2205 AGH-WEAIiIB 20,0 3
23 Kasperek Joanna 2026 UJ 17,5 3
24 Watorek Marcin 2109 PK 17,0 3
25 Bednarczyk Damian 2036 Wieliczka 13,5 2
26 Ruggiero Janusz  1599 Krakow 13,0 3
27 Cieszkowski Łukasz 1000 Krakow 13,0 2
28 Dobrzanska Magdalena 1456 UEK 11,5 3
29 Gosciniak Maria  2099 PK 11,5 2
30 Woloszyn Arkadiusz  1000 AGh-GIG 9,5 3
31 Puklo Tomasz  1400 Krakow 8,5 3
32 Puczylowski Marcin 1997 Politechnika Gdanska 7,0 1
33 Baryla Bartlomiej  1000 UEK 6,5 2
34 Czaplak Lukasz 1780 Wieliczka 6,5 1
35 Bik Maciej  1783 AGH-WIMIC 6,0 1
36 Kudas Damian 2067 AGH-WEiT 6,0 1
37 Wach Bartosz  1636 AGH-WEiP 6,0 1
38 Dabek Karolina  1607 Akademia Muzyczna 5,5 1
39 Duszkiewicz Marek  1942 AGH-WMN 5,5 1
40 Jablonska Sabina 1957 Krakow 5,5 1
41 Majerski Marcin 1000 AGH-WIMiR 5,5 1
42 Witkowski Tomasz 1800 Kraków 5,0 1
43 Pawlowski Kamil  1400 AGH-WMS 4,5 2
44 Ptaszek Piotr  1724 UJ 4,5 1
45 Wilk Rafal  1000 AGH-GIG 4,5 1
46 Kunach Tomasz 1600 PK 3,5 1
47 Gacek Michal 1000 AGH-WIMiR 3,0 1
48 Wisniewski Bartosz 1729 UJ 3,0 1
49 Ziemniak Grzegorz  1810 AGH-GGiOS 3,0 1
50 Jastrzebski Lukasz 1645 Staniatki 2,5 1
51 Olszewski Cezar  1000 AGH-IMiR 1,0 1
52 Puklo Lukasz 1000 Krakow 1,0 1
53 Wasowicz Wojciech 1000 Krakow 1,0 1

Klasyfikacja Generalna 2011/2012 – turniej nr 9 (24.06.2012)

M-ce Nazwisko Imię Elo Rank, Klub LT Pkt,
1 Klekowski, Maciej 2308 2200 AGH WMS 7 71,0
2 Gbyl, Andrzej 2247 2200 AGH IMIR 7 59,5
3 Kowalewski, Władysław 1758 1800 Kraków 9 55,5
4 Janus, Przemysław 2134 2100 AGH EAIE 7 54,0
5 Najman, Paweł 0 1800 UEK Kraków 9 52,5
6 Trębala, Michał 1624 1600 IMIM PAN – UJ 8 40,5
7 Pietraszewski, Jarosław 0 2000 AGH – WGGiOŚ 8 39,0
8 Peszt, Marek 0 2000 Kraków 6 38,5
9 Grudzień, Kamil 0 1000 AGH – WGGIIŚ 9 38,0
10 Krzyżanowski, Kamil 1878 2000 UEK 6 35,5
11 Zając, Mateusz 1908 1800 AGH – WZ 5 35,5
12 Witkowski, Tomasz 0 1800 PCz 5 35,0
13 Kubacki, Bartłomiej 0 1800 AGH EAIiE 6 32,5
14 Maćkowiak, Szymon 0 1000 AGH – WFiIS 5 32,5
15 Gacek, Michał 0 1400 AGH-WIMiR 9 32,0
16 Jajte-Pachota, Jerzy 1880 2000 Kraków 3 32,0
17 Bierczak, Agata 1593 1600 AGH EAIE 6 31,5
18 Świontek, Szymon 0 1800 WFiIS AGH 5 30,0
19 Obara, Zbigniew 0 1800 UEK 6 28,0
20 Oleksy, Helena 1474 1600 UEK 6 26,0
21 Zięborak, Łukasz 0 1800 Kraków 4 26,0
22 Mucha, Krzysztof 1890 2000 PK 4 23,5
23 Drozd, Wojciech 0 1000 AGH – WGGiIŚ 8 21,5
24 Świstak, Maciej 0 2000 PK 3 20,0
25 Cieśla, Konrad 2025 2000 AGH WZ 3 19,0
26 Duszkiewicz, Marek 1945 2000 AGH 3 19,0
27 Jurek, Bartłomiej 1934 1800 AGH WGGiOŚ 3 19,0
28 Gabryś, Sebastian 1795 1800 PK 4 17,5
29 Widła, Piotr 1961 2000 UEK 2 17,5
30 Ślęczka, Bartosz 1867 2000 Wieliczka 3 16,5
31 Lewicki, Mariusz 0 1400 UJ 3 16,0
32 Słabek, Grzegorz 2051 2200 Kraków 2 15,5
33 Dyja, Tomasz 0 1000 Kraków 3 14,0
34 Kochaniak, Jakub 0 1600 AGH – WIMIR 3 13,0
35 Żądło, Tomasz 2087 2000 WFiIS AGH 2 13,0
36 Płatek, Michał 1969 2000 AGH – EAiIE 2 12,0
37 Kudas, Damian 2092 2000 AGH EAIiE 2 11,5
38 Strzembosz-Pieńkowski, Woj, 0 1000 AGH- WMS 3 11,0
39 Cieszkowski, Łukasz 0 1000 Kraków 2 11,0
40 Majka, Wojciech 0 1400 Kraków 2 11,0
41 Wołoszyn, Arkadiusz 0 1000 AGH Kraków 3 9,0
42 Bednarczyk, Damian 2021 2100 Staniątki 1 9,0
43 Kasperczyk, Szymon 0 1400 Nysa 2 8,5
44 Lach, Michał 0 1200 Limanowa 4 7,5
45 Gola, Karol 2189 2200 AGH WEAiIE 1 7,5
46 Gościniak, Maria 2128 2100 PK 1 7,0
47 Kaleciński, Mateusz 2123 2000 AGH GIG 1 7,0
48 Muc, Marcin 2182 2200 PK 1 7,0
49 Ptaszek, Piotr 1682 1800 UJ WPiA 1 7,0
50 Bałandynowicz, Wojciech 2066 2000 PK 1 6,5
51 Sztwiertnia, Krzysztof 2082 2100 Kraków 1 6,0
52 Zamojdzik, Zdzisław 0 1800 Kraków 1 6,0
53 Czaplak Łukasz 1752 1800 Wieliczka 1 5,5
54 Hauschild, Mateusz 1841 1800 WZ AGH 1 5,5
55 Jankowski, Maciej 0 1800 UJ 1 5,5
56 Janus, Radosław 1725 1800 Czarna 1 5,5
57 Olesiak Marcin 1974 2100 PK 1 5,5
58 Sygulska, Anna 1890 2100 UEK 1 5,5
59 Tikhonov, Valeri 1754 1800 Ukraina 1 5,5
60 Kacprzyk, Kalina 0 1600 Kraków 2 5,0
61 Cieśla, Marek 0 1800 WZ AGH 1 5,0
62 Cieśla, Wojciech 0 1400 Kraków 1 5,0
63 Kowalczyk, Mateusz 0 1800 Kraków 1 5,0
64 Majerski, Marcin 0 1000 Kraków 1 5,0
65 Miczek, Kamil 0 1000 Zakliczyn 1 5,0
66 Rogulski, Jurek 0 1800 AGH GiG 1 5,0
67 Suder, Grzegorz 0 1400 AGH FiIS 1 5,0
68 Bobrowski Damian 1579 1800 AGH WZ 1 4,5
69 Gola, Karolina 1843 1900 AGH WZ 1 4,5
70 Studnicki, Paweł 0 1000 AGH WMS 1 4,5
71 Kołacz, Jerzy 0 1000 Kraków 1 4,0
72 Suder, Paweł 0 1400 AGH EAIE 1 4,0
73 Niewiadomska, Alicja 0 1000 Kraków 1 3,5
74 Ruggiero, Janusz 1658 2000 Kraków 1 3,5
75 Kowalik, Mateusz 0 1000 AGH – WZ 1 2,0
76 Stanowski, Piotr 0 1000 Kraków 1 2,0
77 Mazurkiewicz Adam 1512 1800 Orawa 1 1,0
78 Pawłowski, Kamil 0 1600 AGH – WMS 1 0,5
79 Nowicki, Mariusz 0 1400 Kraków 1 0,0

Klasyfikacja Generalna – 2010/2011 turniej nr 9  (06.06.2011)

M-ce Nazwisko Imię Rank, Klub LT LP
1 Fistek, Dariusz 2242 UJ Krakow 8 79,0
2 Zając, Mateusz 1917 AGH – WEiP 9 74,0
3 Sztwiertnia, Krzysztof 2103 WSZOP Katowice 9 65,0
4 Cieśla, Konrad 2025 AGH – WZ 9 64,5
5 Janus, Przemysław 2083 AGH WIMIR 7 57,0
6 Krzyżanowski, Kamil 1878 UEK 7 56,5
7 Jajte-Pachota, Jerzy 1920 Kraków 8 55,0
8 Najman, Paweł 1800 UEK Kraków 9 51,5
9 Lewicki, Mariusz 1400 UJ Krakow 8 40,0
10 Dusza, Miłosz 1791 UR 7 38,5
11 Kowalewski, Władysław 1787 Kraków 6 37,0
12 Maćkowiak, Szymon 1000 AGH-WFiIS 5 36,5
13 Gola, Karol 2211 AGH EAIiE 5 36,0
14 Jurek, Bartłomiej 1934 AGH – WZ 5 35,5
15 Mucha, Krzysztof 1896 UEK Kraków 5 33,0
16 Gacek, Michał 1000 AGH-WIMIR 8 31,5
17 Zięborak, Łukasz 1800 Kraków 5 30,5
18 Bałandynowicz, Wojciech 2056 AGH Kraków 4 30,5
19 Rogulski, Jurek 1800 AGH GiG 6 29,0
20 Gabryś, Sebastian 1834 PK 5 28,5
21 Cieszkowski, Łukasz 1000 Kraków 5 28,0
22 Pietraszewski, Jarosław 2000 AGH – WGGiOŚ 5 28,0
23 Wołoszyn, Arkadiusz 1000 AGH-GiG 6 27,5
24 Żądło, Tomasz 2081 WFiIS AGH 4 27,0
25 Ocalewicz, Andrzej 1600 UJ Krakow 4 25,5
26 Hauschild, Mateusz 1856 WZ AGH 4 25,0
27 Zaskalski, Dawid 1895 AGH- WMS 3 24,5
28 Sikorska, Agata 1600 AGH-WEAiIE 4 24,0
29 Świstak, Maciej 1800 PK 4 24,0
30 Majerski, Marcin 1000 AGH WIMIR 4 23,5
31 Zamojdzik, Zdzisław 1800 Kraków 4 23,5
32 Płatek, Michał 1958 AGH WEAIiE 4 22,5
33 Jeleń, Mateusz 1800 WMS AGH 4 21,5
34 Majka, Wojciech 1400 Kraków 4 21,5
35 Gościniak, Maria 2121 PK 3 21,5
36 Kochaniak, Jakub 1600 AGH – IMIR 4 20,5
37 Krzemień, Jurand 1800 UJ Krakow 3 19,5
38 Woźny, Tomasz 1675 PK 3 19,5
39 Matyszkowicz, Marcin 1000 AGH-WEAiIE 4 19,0
40 Ślęczka, Bartosz 1875 Wieliczka 3 18,5
41 Pukło, Tomasz 1400 AGH PiE 5 18,0
42 Świontek, Szymon 1800 WFiIS AGH 3 18,0
43 Gola, Karolina 1860 AGH WZ 3 17,5
44 Muc, Marcin 2129 PK 2 16,0
45 Strzembosz-Pieńkowski, Wojciech 1600 AGH-WMS 4 15,5
46 Suder, Paweł 1400 AGH EAIE 4 15,5
47 Studnicki, Paweł 1000 AGH – WMS 3 15,5
48 Wątorek, Marcin 2079 PK 2 14,0
49 Suder, Grzegorz 1400 AGH FiIS 4 13,5
50 Kudas, Damian 2053 AGH EAIiE 2 13,5
51 Różycki, Dominik 1600 Kraków 3 13,0
52 Jankowski, Maciej 1800 UR 2 13,0
53 Tworzydło, Piotr 2000 PK 2 13,0
54 Kuś, Joanna 1600 UP 3 12,0
55 Tusiński, Norbert 1000 AGH EAIiE 2 12,0
56 Michalski, Maciej 1600 AGH – WZ 2 11,0
57 Paterek, Joanna 1790 AGH – WZ 2 11,0
58 Skrzypczak, Tomasz 2007 UJ 2 11,0
59 Wideł, Wojciech 1000 AGH – WMS 2 11,0
60 Zięborak, Jerzy 1000 Kraków 2 10,5
61 Zaręba, Łukasz 1400 AGH EAIiE 4 10,0
62 Cieśla, Marek 1000 AGH – WZ 2 10,0
63 Duda, Łukasz 1000 Nowy Targ 2 10,0
64 Kołoczek, Henryk 1738 AGH WMS 2 9,5
65 Kowalczyk, Grzegorz 1600 AGH – WNiG 2 9,5
66 Miczek, Kamil 1000 AGH – GGiIŚ 2 9,5
67 Lebdowicz, Marek 1000 AGH WMN 3 9,0
68 Mikrut, Dariusz 2352 Kraków 1 9,0
69 Hałat, Zbigniew 2000 AGH-EAIIE 2 8,0
70 Krauzowicz, Piotr 1000 Nowy Targ 2 8,0
71 Łętocha, Jakub 1000 UEK Kraków 2 8,0
72 Tomczak, Wiktor 1800 Gdańsk 2 8,0
73 Daniel, Jędrzejek 1000 Kraków 1 8,0
74 Gutowski, Zbigniew 1800 Kraków 1 7,5
75 Łukaszewski, Marcin 2240 Berlin 1 7,5
76 Bogolubow, Mateusz 1800 PK 1 7,0
77 Pytel, Piotr 1901 AGH 1 7,0
78 Skóra, Paweł 1905 PK 1 7,0
79 Śliwiak, Mirosław 1000 UP 2 6,5
80 Koźma, Piotr 1800 PK 1 6,5
81 Trębala, Michał 1628 IMIM PAN UJ 1 6,5
82 Kozubowski, Grzegorz 1000 UJ Krakow 1 6,0
83 Kubacki, Bartłomiej 1800 AGH EAIiE 1 6,0
84 Mrowczyk, Michał 1000 AGH-WEAiIE 1 6,0
85 Ziemniak, Grzegorz 1769 AGH – WGGiOŚ 1 6,0
86 Figurski, Kamil 1827 Kraków 1 5,5
87 Kielar, Tomasz 1800 AGH – WO 1 5,5
88 Molenda, Agnieszka 1600 Tomaszów Lub, 1 5,5
89 Zysek, Zbigniew 1000 Kraków 1 5,5
90 Fronczek, Piotr 1800 AGH-EAiIE 1 5,0
91 Kacprzyk, Kalina 1600 Kraków 1 5,0
92 Lazar, Arkadiusz 1000 Pszczyna 1 5,0
93 Petryszak, Karol 1000 UJ Krakow 1 5,0
94 Rzepa, Mateusz 1000 UJ Krakow 1 5,0
95 Tracz, Agnieszka 1616 UJ Kraków 1 5,0
96 Cieśla, Wojciech 1400 Kraków 1 4,5
97 Rolbiecki, Łukasz 1000 UJ Krakow 1 4,5
98 Bujas, Dominik 1000 Kraków 1 4,0
99 Harren, Marvin 1000 Kraków 1 4,0
100 Lichacz, Rafał 1600 AGH EAIiE 1 4,0
101 Czerniga, Szymon 1200 Kraków 1 3,5
102 Cieślak, Katarzyna 1000 AGH- WMiG 1 3,0
103 Wojtuń, Paweł 1600 AGH – WO 1 3,0
104 Młynarski, Łukasz 1000 Kraków – WGiG 1 2,5
105 Pukło, Łukasz 1000 Kraków 2 2,0
106 Obara, Zbigniew 1800 UEK 1 2,0
107 Wosiak, Szymon 1000 AGH-WIMIR 1 2,0
108 Kłaput, Karol 1000 AGH – WEAiIE 1 1,0
109 Wiszyński, Tomasz 1000 AGH Kraków 1 1,0
110 Czosnek, Radosław 1000 AGH – WEAiIE 1 0,0
111 Pukło, Damian 1000 Kraków 1 0,0

 

Klasyfikacja Generalna – ROK AKADEMICKI 2009/2010

M-ce Nazwisko Imię Rank. Klub L.T. L.P.
1 Zając, Mateusz 1864 Kraków 8 430
2 Nosal, Karol 1758 AGH Kraków – WEAIiE 8 400
3 Jajte-Pachota, Jerzy 1917 Kraków 8 360
4 Płatek, Michał 1969 AGH WEAiE 7 290
5 Marcinowski, Zbigniew 2066 AGH Kraków – WEiP 5 290
6 Bujak, Józef 1945 UJ Kraków 7 280
7 Zięborak, Łukasz 1800 Kraków 4 250
8 Dusza, Miłosz 1791 UR 7 220
9 Maćkowiak, Szymon 1000 AGH-WFiIS 4 180
10 Gbyl, Andrzej 2270 AGH – WIMiR 2 180
11 Hauschild, Mateusz 1856 AGH – WZ 5 170
12 Markowicz, Piotr 1600 GWSH Katowice 5 170
13 Kowalewski, Władysław 1765 Kraków 9 160
14 Jankowski, Maciej 1800 UJ 9 140
15 Gola, Karol 2195 AGH Kraków 4 140
16 Jawor, Mateusz 1800 UR 2 140
17 Jurek, Bartlomiej 1934 AZS AGH Kraków 2 100
18 Bałandynowicz, Wojciech 2055 AGH Kraków 1 100
19 Chlebus, Roman 2093 AGH Kraków 1 100
20 Wątorek, Marcin 2113 UEK Krakow 1 100
21 Woźniak, Maciej 2165 Kraków 1 100
22 Krzemień, Jurand 1800 UJ Kraków 3 90
23 Brylski, Pawel 2049 UJ 1 80
24 Ocalewicz, Andrzej 1600 UJ 1 80
25 Najman, Paweł 1800 UE Kraków 9 70
26 Czyżykiewicz, Rafal 1806 Kraków 4 70
27 Kudas, Damian 2053 Wieliczka 1 70
28 Młynek, Łukasz 2029 PK 1 50
29 Pietraszewski, Jarosław 2000 AGH – WGGiOŚ 8 40
30 Koźma, Piotr 1800 PK 5 40
31 Mucha, Krzysztof 1902 UE Kraków 4 40
32 Pytel, Piotr 1901 AGH Kraków – IMiR 2 40
33 Tusiński, Norbert 1000 AGH – EAiIE 8 30
34 Migacz, Arkadiusz 2000 UE Kraków 3 30
35 Skora, Pawel 1905 PK 2 30
36 Czaplak, Łukasz 1712 Wieliczka 1 30
37 Trębala, Michał 1608 IMIM PAN UJ 3 20
38 Bogolubow, Mateusz 1800 PK 2 20
39 Rant, Pawel 1761 PK 1 20
40 Ziemniak, Grzegorz 1769 AGH – WGGiOŚ 1 20
41 Matyszkowicz, Marcin 1000 AGH – EAiIE 8 10
42 Gut, Szymon 1741 AGH Kraków – WEAIiE 5 10
43 Kowalczyk, Grzegorz 1600 AGH Kraków – WNiG 4 10
44 Ślęczka, Bartosz 1854 Wieliczka 1 10
45 Tracz, Agnieszka 1609 Wieliczka 1 10
46 Kula, Mateusz 1600 Sosnowiec 6
47 Kozubowski, Grzegorz 1000 UJ 5
48 Fronczek, Piotr 1800 AGH EAIiE 4
49 Studnicki, Paweł 1000 AGH Kraków – WMS 4
50 Letocha, Jakub 1200 UEK Krakow 3
51 Mistarz, Mateusz 1400 UE Kraków 3
52 Rogulski, Jerzy 1800 AGH – GIG 3
53 Gola, Karolina 1908 AGH Kraków 2
54 Jurytko, Adrian 1000 AGH Kraków – EAiIE 2
55 Miczek, Kamil 1400 AGH Kraków – GGiIS 2
56 Sitko, Michał 1600 AGH – WEAiIE 2
57 Armata, Marcin 1000 AGH – WEAiIE 1
58 Czajka, Dominik 1000 UP 1
59 Majerski, Marcin 1000 AGH – WIMiR 1
60 Michalski, Maciej 1600 AGH – WZ 1
61 Obrzud, Damian 1853 Wieliczka 1
62 Paterek, Joanna 1790 AGH – WZ 1
63 Pieróg, Dawid 1000 AGH Kraków – WEAIiE 1
64 Rakoczy, Łukasz 1600 PK 1
65 Rant, Marcin 1812 AGH – WGGIiŚ 1
66 Rogała, Dariusz 1800 AGH – WMS 1
67 Słupski, Mateusz 1000 AGH Kraków GGiOŚ 1
68 Szymański, Robert 1400 Legnica 1
69 Witalec, Wojciech 1600 AGH – WEAiIE 1
70 Włodarczyk, Bartłomiej 1000 UE Kraków 1
M-ce Nazwisko Imię Rank. Klub L.T. L.P.
1 Fistek, Dariusz 2242 UJ Krakow 1 11.0
2 Zając, Mateusz 1917 WEiP 1 10.5
3 Janus, Przemysław 2083 AGH WIMIR 1 9.5
4 Jajte-Pachota, Jerzy 1920 Kraków 1 9.0
5 Gola, Karol 2211 AGH EAIiE 1 9.0
6 Zaskalski, Dawid 1895 AGH- WMS 1 9.0
7 Krzyżanowski, Kamil 1878 Kraków 1 8.0
8 Płatek, Michał 1958 AGH WEAIiE 1 8.0
9 Jurek, Bartłomiej 1934 WZ AGH 1 8.0
10 Dusza, Miłosz 1791 UR 1 8.0
11 Bałandynowicz, Wojciech 2056 AGH Kraków 1 7.5
12 Muc, Marcin 2129 PK 1 7.5
13 Łukaszewski, Marcin 2240 Berlin 1 7.5
14 Sztwiertnia, Krzysztof 2103 WSZOP Katowice 1 7.5
15 Maćkowiak, Szymon 1000 AGH-WFiIS 1 7.5
16 Gutowski, Zbigniew 1800 Kraków 1 7.5
17 Kowalczyk, Grzegorz 1600 AGH – WNiG 1 7.5
18 Kudas, Damian 2053 AGH EAIiE 1 7.0
19 Cieśla, Konrad 2025 WZ AGH 1 7.0
20 Wątorek, Marcin 2079 PK 1 7.0
21 Skóra, Paweł 1905 PK 1 7.0
22 Jankowski, Maciej 1800 UR 1 7.0
23 Krzemień, Jurand 1800 UJ Krakow 1 7.0
24 Pytel, Piotr 1901 AGH 1 7.0
25 Sikorska, Agata 1600 AGH-WEAiIE 1 7.0
26 Kowalewski, Władysław 1787 KKSz Kraków 1 6.5
27 Rogulski, Jurek 1800 AGH GiG 1 6.5
28 Koźma, Piotr 1800 PK 1 6.5
29 Gabryś, Sebastian 1834 PK 1 6.5
30 Najman, Paweł 1800 UEK Kraków 1 6.5
31 Ocalewicz, Andrzej 1600 Kraków 1 6.0
32 Tomasz, Woźny 1675 Przemyśl 1 6.0
33 Mucha, Krzysztof 1896 UEK Kraków 1 6.0
34 Hauschild, Mateusz 1856 WZ AGH 1 6.0
35 Studnicki, Paweł 1000 AGH – WMS 1 6.0
36 Mrowczyk, Michał 1000 AGH-WEAiIE 1 6.0
37 Wideł, Wojciech 1000 AGH – WMS 1 6.0
38 Kozubowski, Grzegorz 1000 UJ Krakow 1 6.0
39 Tusiński, Norbert 1000 AGH EAIiE 1 6.0
40 Lewicki, Mariusz 1400 UJ Krakow 1 5.5
41 Figurski, Kamil 1827 Kraków 1 5.5
42 Molenda, Agnieszka 1600 Tomaszów Lubelski 1 5.5
43 Matyszkowicz, Marcin 1000 AGH-WEAiIE 1 5.0
44 Kacprzyk, Kalina 1600 Kraków 1 5.0
45 Gacek, Michał 1000 AGH-WIMIR 1 5.0
46 Rzepa, Mateusz 1000 UJ Krakow 1 5.0
47 Petryszak, Karol 1000 UJ Krakow 1 5.0
48 Rolbiecki, Łukasz 1000 UJ Krakow 1 4.5
49 Pukło, Tomasz 1400 Kraków 1 3.0
50 Wosiak, Szymon 1000 AGH-WIMIR 1 2.0
51 Kłaput, Karol 1000 AGH – WEAiIE 1 1.0