Po wakacyjnej przerwie wracamy w nowej odsłonie szachowych rozgrywek organizowanych przez klub Szach-Mat Studio.

W ubiegłym roku akademickim 70 zawodników toczyło zaciętą walkę o szachowy championat najlepszego krakowskiego klubu studenckiego. Każdy turniej z cyklu Grand-Prix miał swoją historię. Nie obyło się bez niespodzianek, gdzie murowani faworyci ulegali znacznie niżej notowanym rywalom. Walka o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej toczyła się aż do finałowego turnieju, który został rozegrany tuż przed czerwcową sesją egzaminacyjną.

Szachowe rozgrywki mogą być doskonałą okazją na spotkania ze znajomymi, czy też formą odstresowania po trudach kolokwiów lub egzaminów semestralnych. Można również spróbować swoich sił zarówno z zawodowcami jak i początkującymi entuzjastami królewskiej gry. Gwarantujemy studencki klimat i niezłą zabawę.

Jesteś studentem lub absolwentem? Grasz w Szachy? Przyjdź, Zobacz, Zagraj…! Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix klubu Szach-Mat Studio już 25 października o godz. 19.00.  Rejestracja na turniej w serwisie ChessArbiterPro Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jarosław Pietraszewski
FIDE Arbiter