Drugi turniej Grand-Prix klubu Szach-Mat Studio przyniósł zmianę lidera klasyfikacji generalnej. W turnieju zwyciężył Maciek Klekowski z WMS AGH, który zakończył zmagania z kompletem 11 punktów. Gratulacje! Drugie miejsce zajął Przemek Janus (IMiR AGH), natomiast trzecie – Andrzej Gbyl (absolwent AGH). Obaj zawodnicy zanotowali po 9 punktów na swoim koncie i o kolejności decydowała punktacja dodatkowa. Warto nadmienić, że ww. trójka zdeklasowała przeciwników, gdyż czwarte miejsce – z dorobkiem „tylko” 6.5 punkta zajął jeden z aspirantów do pucharu – Mateusz Zając (WEiP AGH).

Szczegółowe wyniki z II Grand-Prix dostępne są w serwisie  ChessArbiter , natomiast już dziś zapraszam do rejestracji na III turniej, który zostanie rozegrany w dniu 05.12.2011 (poniedziałek) o godz. 18.30. w klubie Studio na MS AGH.